BELYSNING / Väggbelysning / Spegellampetter 8628026

nr 862 8026

Spegellampetter

Ett par, 1800-tal, provinens familjen Strindberg, höjd: 55

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

5.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 25 november 2013
kl 20:02:03

  • Klassiska
  • 25 nov

Klassiska

Läs mer om Klassiska